♥ DOPRAVA ZADARMO OD 59 € ♥

HOT!

Profusion paletka očných tieňov Moonstone, 66,7g

Veľká paletka plná krásnych tieňov a glitterov na oči aj na telo.
27.90 €

Uvoľnite svoju tvorivú silu na jej plný potenciál s touto veľkou paletou tieňov Moonstone so 42 odtieňmi. Všestrannosť tejto palety nie je vyjadrená iba vybraným radom vysoko pigmentových farieb, ale aj širokou škálou rôznych povrchových úprav od matných, saténových, trblietavých, metalických a lisovaných trblietok.

S dokonalým spektrom neutrálnych odtieňov môžete dosiahnuť čokoľvek od každodenného jemného glam, vysoko lesklého glamour vzhľadu alebo majstrovského diela kde sa inšpirácii medze nekladú. Tieto vysoko pigmentové odtiene profesionálnej kvality sú vhodné pre všetky odtiene pleti a umožňujú každému, aby sa stal profesionálom!

Jana D. hodnotil:
100% Hodnotenie: 5/5

Opět skvělá paleta od Profusion, už mám Kaleidoskop, obě miluju. Ty velké pánvičky glitter se dají používat i na tělo, super na fesťáky na léto.

Pavlína hodnotil:
100% Hodnotenie: 5/5

Velka paletka,kterou kdyz budete mit,a doplnite jen o jednu barevnou tak uz nic jineho nepotrebujete snad na cely zivot,siroka skala odstinu od bile az po cernou,pigmentace opet skvela,stiny ruzne struktury a finiše,matne,satenove,trpytive a samozrejme lisovane glitry,super,krasa,hodnotim 100%

Pajka hodnotil:
100% Hodnotenie: 5/5

Jednim slovem nadhera,kvalita,pigmentace,studene i teple odstiny,wauu efekt splnen,asi nikdy nespotrebuji,paletka je vazne velka

Pridajte vlastné hodnotenie

Vyberte hodnotenie
Hodnotenie: 0/5

NAJPREDÁVANEJŠIE ZNAČKY

Načítavam, prosím vydržte...