Sonický prístroj na čistenie pleti - ako a prečo ho používať

Ako funguje sonický prístroj na pleť a hodí sa pre moju pleť? Poďme si priblížiť skvelý sonický prístroj Eggo glow, vďaka ktorému bude Vaša pleť žiariť.

 

Sonické prístroje na pleť prináša tú najúčinnejšiu možnosť čistenia pleti, ktorú si môžete dopriať aj v pohodlí domova. Výsledky uvidíte okamžite, už po prvom použití. Sonický prístroj Eggo je vhodný pre všetky typy pleti a má super mäkké silikónové štetiny, v ktorých sa nedržia baktérie.

Vďaka prístroju sa zbavíte zvyškov make-upu, odumretých kožných buniek, a tiež vyčistí vaše póry. Prispieva k lepšiemu vstrebávaniu sér a pleťových krémov do pokožky a pri mastnej pleti pomáha znižovať jej mastnotu. Skvele sa používa s čistiacimi gélmi, penami a podobnými výrobkami, ktorým umožňuje lepšie preniknúť do hlbších vrstiev pleti a hĺbkovo ju vyčistiť.

Okrem toho tiež masíruje pleť a pomáha s jej prekrvením. Pleť je potom posilnená, prekrvená a precvičená, a teda sa stáva dobrý pomocník proti prevencií vrások. U Eggo si môžete vybrať z 5 stupňov vibračných intenzít presne podľa toho, ako to Vám bude vyhovovať.


FaceBoom čistiaca pena na tvár   Eggo sonický prístroj na čistenie pleti- pink   Eggo sonický prístroj na čistenie pleti- green

 

Až 8500 impulzov za minútu! Intenzívne, ale napriek tomu veľmi jemnou silou očistí Vašu pleť. Drobné silikónové štetiny predstavujú hygienický spôsob čistenia tváre. Obojstranná hlava umožňuje peeling a masáž tváre pre ešte mäkšiu a žiarivejšiu pleť. Na jedno nabitie Vám Eggo vydrží fungovať až 2 mesiace. Eggo sa automaticky vypne po 3 minútach používania takže presne viete, koľko času Vám čistenie pleti zaberie :)

Odlíčime so svojim obľúbeným odličovacím produktom. Pred použitím doporučujeme pleť navlhčiť vlažnou vodou. Aplikujte čistiaci penu/ gél priamo na kefku alebo na pleť. Krúživým pohybom čistíme a masírujeme pleť. Po skončení opäť opláchneme čistou vodou a pokračujeme v našej rutine - napríklad aplikácií séra, krému a ďalších produktov. Prístroj opláchneme vodou a vrátime do stojana.

Veríme, že tento skvelým sonický prístroj, ktorý je nielen vďaka svojej intenzite 8500 impulzov za minútu, jedným z najlepších na trhu, si zamilujete aj Vy!Ultra Compact čistiaci pleťový gél  Eggo sonický prístroj na čistenie pleti-blue   FaceBoom čistiaca pena na tvár

NAJPREDÁVANEJŠIE ZNAČKY

Načítám, prosím vydržte...