Žhavé letné trendy nechty 2021

 

Leto v plnom prúde, ale je rovnako pripravená aj Vaša manikúra? Trendy nie sú len v obliekaní, ale rovnako trendová môže byť aj Vaša manikúra. 

 

Keď sa povie leto, čo sa Vám prvé vybaví? Určite k letu neodmysliteľne patria farby, ale aplikácia farieb na nechty je tento rok nevšedná! Kreativite sa medze nekladú! Dôležité je použiť aspoň tri farby a aplikovať ich nielen hravo, ale tak aby neprekrývali celý necht. Vzniká tak atypická francúzska manikúra a mnoho ďalšieho. 

 

Nechajte sa inšpirovať aké tvary sa najlepšie hodia k Vašemu typu nechtového lôžka.

 

Vlnky

Inšpirujte sa letnými radovánkami vo vode. Tvar vlniek dokáže krásne podtrhnúť Vaše upravené nechty. Vlnky môžete aplikovať po hranách nechtov alebo len na spodok a vrch nechtu. Tento trend inšpirovaný talianským módnym dizajnérom Emilio Pucci začal už jarným obdobím, ale teraz vrcholí. Vlnitý dizajn sa dokonale hodí nielen pre dlhé nechty, ale aj krátke. Takže smelo do toho! Francúzska manikúra úplne inak

Pri označení francúzska manikúra sa Vám ako prvé určite vybaví jemná úprava nechtov typická bielym lemovaním nechta. V tohtoročnom podaní, ale táto úprava dostala nový refresh, a to v podobe farby. A ako sa môžete vyhrať? Zvoľte si farebnú škálu tón v tóne, alebo pastelové tóny, ktoré majú zjednocujúci účinok. Podklad rovnako môže byť naturálny alebo v jemnej podkladovej farbe, tak aby vyniklo farebné lemovanie. Na rozdiel od vlniek, ktoré môžu byť messy u franzúzskej manikúry dbajte na čistotu línií.Kvetinovo ovocná romantika

Kvietky ako dokonalý dekor krásne sviežo dopĺňajú manikúru, rovnako tak aj svieže jarné ovocie ako jahody, či čerešne. Nech Vaša manikúra oslavuje obdobie plné slnka a sladkého ovocia. 


 

Pikniková manikúra

Leto je časom piknikov. Zlaďte svoju manikúru s prestieraním. Károvaný vzor má opäť svoju renesanciu. Ozvláštniť túto úpravu môžete nevšednou farebnou kombináciou napríklad mintovou modrou. 


 

Uletená manikúra

Do tejto sekcie by sme zahrnuli všetko, čo nemá striktné pravidlá, možno len jedno, a to veselé letné farby. 

 

Vaše nechty sú krásnym doplnkom k letným outfitom, či už si zvolíte šaty alebo rifľové kraťasy s crop topom.


foto: aliciatnails, imarninails, avivaatri, themaniclub, nailartbysig, heluviee a nails_of_la

NAJPREDÁVANEJŠIE ZNAČKY

Instagram Riano.sk
Načítám, prosím vydržte...