Starostlivosť o pleť pred Vaším svadobným dňom

Blíži sa Váš vysnívaný svadobný deň a túžite aby bol do najmenšieho detailu perfektným? Neodcente prípravy a starostlivosť o pleť. Aby Vaša pleť bola bez chybičiek a len žiarila. Vyskúšajte naše najlepšie beauty produkty, s ktorými naplno vynikne Vaša krása.

 

 

Svoju beauty rutinu sa starostlivo naplánujte. Ráno dôkladne vyčistite pleť  Revolution Skincare čistiacim krémom. Produkt s použitím vody a krúživými masážnymi pohybmi aplikujte na tvár. Svojim jemným zložením s bambuckým maslom a glyrecínom dobije Vašu pleť a masážnymi pohybmi zas prekrvíte pleť. Tým predpripravíte  svoju pleť na pôsobenie séra, v ďalšom kroku. Aby sa látky v nich obsiahnuté lepšie absorbovali. Blahodarné sérum Revolution sérum s retinolom vyhladzuje vrásky, zjednocuje pleť a obnovuje prirodzený tón pleti. Do jemné oblasti očného okolia nežne vmasírujte Revolution sérum s kolagénom, ktoré sa postará o spevnenie pokožky a vyhladenie drobných liniek. Po nanesení sér si zľahka vypnite kontúry tváre s růženinovým Revolution Rose Quartz Rollerem.

  Revolution Skincare čistiaci krém      
Revolution sérum s kolagénom      
Revolution Rose Quartz Roller  

 

Raňajky pre pleť máme za sebou nezabúdajte však na dávku na dennú krémovú starostlivosť. Zvoľte Flormar denný krém Anti-Age v kombinácií s Flormar očným krémom Anti-Age. Táto dvojica produktov sa vzájomne dobre dopĺňa. Anti-Age krém podporí vypínacie procesy Vašej pleti a dodá ochranný faktor SPF 15. Elimináciu tmavých kruhov pod očami a vypnutie mimických očných vrások zabezpečí Anti-Age očný krém. Produkty vytvoria tak dobrý podklad pre Váš svadobný make-up.

Pokiaľ chcete deň pred svadbou už len relaxovať, vynechajte počas celého dňa make-up. Pleť bude krásne dýchať a vstrebať živiny, ktoré jej poskytnete. Či ak patríte k jedincom, ktorí sa ponáhľajú a zariaďujú svadobné záležitosti v mestskom prostredí do poslednej sekundy, odporúčame samozrejme make-up a adekvátnu ochranu pleti. Rozhodne dbajte na to, aby sa pred očakávanou svadbou do pleti nedostali nečistoty, ktoré môžu spôsobiť začervenanie či akné. Tiež pred Vaším veľkým dňom neexperimentujte s novými kozmetickými prípravkami. Vždy produkty vyskúšajte v predstihu. Môžete mať alergiu na určitú látku a neviete o nej. Pleť by mohla zareagovať vyrážkou, zčervenaním či lúpaním. Vyhnite sa tiež 14 dní pred svadbou chemickému peelingu a ďalším väčším zásahom do pokožky.

Predvečer svadobného dňa sa blíži. Opäť precízne odlíčte pleť a vyčistite ju. Rozmaznávajte svoju pokožku sa zlatou zlupovaciou maskou Double Dare OMG! Set s obsahom 24 karátového zlata obsahuje zlupovaciu pleťovú masku, hydrogélové náplasti pod oči a vitamínové sérum. Môžete sa tešiť na komplexne zrevitalizovanú a spevnenú pleť. Maska efektívne vyživí všetky tvárové bunky a vyhladí aj vrásky. Hydrogélové náplasti Vás zbaví kruhov pod očami a sérum sa postará o fantastickú hydratáciu a ochranu. Tesne pred spaním jemne vklepte do pleti Flormar nočný krém proti vráskam. Krém bude pracovať celú noc na odstránenie mimických vrások a dokonalom vypnutí pleti. Ráno sa prebudíte s oslnivo rozžiarenou pokožkou a sviežim lookom.

 

 Flormar Anti-Age krémy           
Double Dare zlatá zlupovacia maska OMG!

 

Teraz je Vaša pleť perfektne pripravená v plnej kráse pre dokonalý svadobný deň!

 

Foto IG: doubledare_czsk, makeuprevolution, makeuprevolutionczsk, flormar_czsk, peoplephotography, wilczkiewiczfotografias, gsurvivor.hubpages.com

NAJPREDÁVANEJŠIE ZNAČKY

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAME

Načítám, prosím vydržte...