Doporučujeme

Incia prírodný opaľovací krém SPF50+, 150ml

16,75

INCIA prírodné opaľovací krém obsahuje prírodné minerálne filter s certifikáciou COSMOS a poskytuje tak vysokú ochranu pred slnkom, UV žiarením. Uľahčuje zdravé opaľovanie a zároveň hlboko hydratuje pokožku svojimi vzácnymi olejmi lisovanými za studena.


Minerálny filter je najbezpečnejšie, pretože zostáva na povrchu pokožky a funguje tak, že odráža slnečné svetlo. Chemické filtre pracujú tak, že absorbujú UV lúče a premieňajú ich na teplo, ktoré sa uvoľňuje z pokožky. Môže pôsobiť ako látka zvyšujúca penetráciu tým, že pomáha iným chemikáliám k prenikaniu do pokožky. Práve tieto chemické filtre spôsobujú viac voľných radikálov ako slnko.

Taman olej pomáha chrániť pred UV lúčmi a zároveň obnovuje dermálnej vzhľad. Má veľmi silné antioxidačné vlastnosti, ktoré pomáhajú predchádzať predčasnému starnutiu pokožky spôsobenému UV lúčmi. Má regeneračný účinok na dermálnej vzhľad.

Niektoré krémy obsahujú methylisothiazolinone, paraben, fenoxyetanol a podobné prísady, ktoré predlžujú trvanlivosť. V priebehu času môžu tieto a podobné látky poškodiť prirodzenej vrstvy kože. V INCIA 100% prírodnom opaľovacom kréme nie sú použité žiadne syntetické prísady. Všetky mastné rastlinné oleje v receptúre sú vyrobené technológiou lisovania za studena a všetky éterické oleje destiláciou 100% prírodnými prostriedkami. Obsiahnuté oleje majú veľmi silné antioxidačné vlastnosti a pomáhajú vyživovať pokožku, dodávajú jej vitalitu a jas. Galactoarabinan a polysacharid zabraňujte transepidermálnej strate vody a udržuje pokožku po dlhú dobu vlhkú.

Testované v BioArge Laboratories na mikrobiologickú bezpečnosť prírodného opaľovacieho krému a kompatibilitu s prirodzenou štruktúrou pokožky.

 

- kompatibilný s flórou pokožky
- 100% prírodný a recyklovateľný potravinársky obal
- neznečisťuje podzemné vody
- neobsahuje sírany, fosfáty, amoniak, chlór, SLS, SLES, parabény, chemické peniace činidlá
- žiadne syntetické konzervačné látky!
- žiadne syntetické farbivá!
- žiadne umelé parfémy!

Složení: Shea butter, Cocoa butter, Tamanu oil, Sesame oil, Galactoarabinan, 100% natural, COSMOS-certified mineral filter
100%
Hodnotili 2 zákazníci
Ohodnotit tento produkt

fajn!

- není chemický, přírodní, dobrý krém, ocenila bych i větší balení....

Máte otázku k tovaru? Napíšte nám


Súvisiace produkty


Doporučujeme

Sledujte nás na instagramu

Načítám, prosím vydržte...