Incia prírodný deodorant Roll-on Whitening, 50ml

6,35
Dostupnosť: Skladom
Kód skladu: 630510

Prírodný deodorant vo forme Roll-on. Obsahuje kamenec draselný, prírodnú minerálnu soľ. Antibakteriálny kamenec draselný ničí baktérie spôsobujúce zápach a zabraňuje ich množeniu. V dôsledku toho zabraňuje zápachu spôsobenému baktériami bez blokovania pórov v podpazuší. Obsahuje bieliaci účinok, ktorý zabraňuje stmavnutiu v podpazuší spôsobenému problémami, ako je poškodenie epiláciou, hormonálnými zmenami, trením a obezitou. Efektívne dodá Vášmu podpazušiu biely a čistý vzhľad.

Dezodoranty alebo antiperspiranty, ktoré sa používajú na zníženie zápachu potu, obsahujú látky, ako je hliník, ktoré blokujú pot od priechodu póry. Potenie je však základná telesná funkcia. INCIA Roll-on funguje len proti zápachu potu, bez toho aby narušoval prirodzené potenie. Je podporovaný skvalén, prírodný zložkou ľudskej kože a rastlinným glycerínom, aby bol v súlade s citlivou oblasťou podpazušia. Skvalén: Antioxidačná zložka prirodzene sa vyskytujúca v ľudskom maze. Glycerín chráni proti poškodeniu zvýšením schopnosti pokožky zadržiavať vodu. INCIA prírodný deodorant Roll-on obsahuje veľké množstvo vody, a tak eliminuje lepkavý pocit. Biele a žlté škvrny na odeve sú spôsobené práškami používanými v mnohých dezodorantoch k regulácii pocení.Tento dezodorant neobsahuje žiadne antiperspiranty. Preto nezanecháva škvrny na oblečení.

 

- prírodné zloženie
- neobsahuje hliník
- neblokuje prirodzené potenie
- šetrný k pokožke
- nezanecháva škvrny na oblečení
- zabraňuje šíreniu baktérií a pachu
- s bieliacím účinkom

 

Složení: Aqua, Potassium alum salt, Chinese cinnamon oil
100%
Hodnotil 1 zákazník
Ohodnotit tento produkt

Tekutý deodorant mi v zimě vyhovuje, protože netuhne a líp se s ním pracuje. Na léto mám ale radši tuhé deodoranty Krásná sametově sladká vůně

Máte otázku k tovaru? Napíšte nám


Súvisiace produkty


Doporučujeme
Doporučujeme
Instagram Riano.sk
Načítám, prosím vydržte...