Flormar CC krém, 35ml, CC02 zelený

6,60

Flormar CC krém bojuje proti červeným fľakom na koži, spôsobeným napríklad akné alebo ďalšími nepriaznivými faktormi. Pomáha vyrovnávať tón pleti. Obsahuje faktor SPF15 a tak chráni Vašu pleť pred nepriaznivými účinkami slnečných lúčov, pomáha tiež dosiahnuť prirodzenú farbu pleti bez začervenaných škvŕn. Dokonale zakryje začervenanie kože, akné alebo červené škvrnky na tvári. Flormar CC krém obsahuje výťažok z granátového jablka, bohatý na vitamíny C, B1 a B2, ktorý dodá Vašej pleti jemnosť, vlhkosť a napomáha pleti k regenerácii. Ďalšou zložkou je výťažok z marhuľových jadier, ktorý má na starosti osviežiť suchú, starnúcu, citlivú a zapálenú pokožku. Absorbuje sa do pleti bez zanechania olejovej vrstvy.

POUŽITIE : Na začervenanú pokožku (akné, pigmentové škvrny, ..) naneste tenkú vrstvu CC krému, ktorý pokožke dodá pigment, zvlhčí ju a rozjasní. Používajte ako základ pod make-up.

 

                                  

- zakrýva nedokonalosti pleti

- obsahuje faktor SPF15

- dodá pleti jemnosť, vlhkosť a napomáha jej k regenerácii

- osvieži suchú, starnúcu, citlivú a zapálenú pokožku

- používa sa ako podklad pod make-up

 

 

93%
Hodnotili 3 zákazníci
Ohodnotit tento produkt

mám období, kdy se mi dělá víc akné a musím říct, že jsem s CC krémem hodně spokojená

krásně zakryje červené pupínky

mam docela akne a nedarilo se mi ho zakryt jenom mejkapem , tak jsem pod to zkusila dat tenhle CC krem a je to mnohem lepsi

Máte otázku k tovaru? Napíšte nám


Súvisiace produkty


Sledujte nás na instagramu

Načítám, prosím vydržte...