♥ DOPRAVA ZADARMO OD 59 € ♥

Fler Smooth Skin darčeková sada, Pine

Darčeková sada s holítkom, hlavicami, holiacou penou a krémom.
59.90 €

Dokonalá sada pre tú najhladšiu pokožku všetkých čias. Jedinečný darček, ktorým si darujete (zaslúženú) sebalásku alebo prekvapíte svojich blízkych.

Obsahuje holiaci strojček Fler, nástenný držiak a 2 päťbrité hlavice, Foamtastic Amber - dokonalú penu na holenie, a Slow It Down - rýchlo sa vstrebávajúci telový krém na upokojenie a hĺbkovú hydratáciu pokožky po holení.

To všetko v jedinečnej obojstrannej krabici s krásnym dizajnom.

HOLIACI STROJČEK
Hliníková rukoväť je vyrobená tak, aby vydržala, a jej moderné odtiene z nej robia okamžitú klasiku, ideálnu pre vašu kúpeľňu.
Britvy sú uzavreté v lubrikačnom krúžku obohatenom o aloe vera, vitamín E a jojobový olej pre najjemnejšie oholenie a zabránenie podráždeniu.

DRŽIAK NA STENU
Fler si zaslúži byť pod žiarou reflektorov, rovnako ako vy. Preto je každý holiaci strojček dodávaný so zodpovedajúcim držiakom na stenu.

HOLIACA PENA
Foamtastic sa počas holenia stará o vašu pokožku s mrkvovým extraktom, jojobovým olejom, sladkým mandľovým olejom a bambuckým maslom pre ultra jemnú hydratáciu aj v sprche.

KRÉM SLOW IT DOWN
Rýchlo sa vstrebávajúce telové mlieko obohatené o Centella Asiatica na upokojenie podráždenej pokožky a extrakt z Gymnema Sylvestre na zníženie vitality a spomalenie rastu chĺpkov. Vonia ako dovolenka.

 

Zatiaľ nebolo nájdené žiadne hodnotenie

Pridajte vlastné hodnotenie

Vyberte hodnotenie
Hodnotenie: 0/5

NAJPREDÁVANEJŠIE ZNAČKY

Načítavam, prosím vydržte...