Fashion trendy v úprave nechtov 2021

Rok 2021 začal zaujímavými farebnými trendami. Vo svete designu a módy dominujú dve farby, a to šedá a žltá. Táto nevšedná priemyselná kombinácia má však svoje čaro. Posúďte sami. Tento rok je každopádne tiež symbolom minimalizmu. :)

Trendom sa stáva jednoduchá čistá úprava nechtov, zemité farby, ale v originálnom prevedení. A jar je ideálne obdobie na skúšanie nových trendov! Nechajte sa nami inšpirovať :)


Flormar Full Color lak

 

 

Telové odtiene - nesmrteľne trendy nude

Barvy odstínu pokožky v kombinaci s bordó a hnědou jsou letošním hitem nejen v manikúře, ale celkově v beauty světě. Pokud chcete do své manikúry vnést trochu kreativity, aplikujte barvy laků odstín po odstínu v postupné škále od nejsvětlejšího po nejtmavší. Dokonalou škálu barev najdete u laků Flormar

Farby odtieňu pokožky v kombinácií s bordovou a hnedou sú tohtoročným hitom nielen v manikúre, ale celkovo v beauty svete. Ak chcete do svojej manikúry vniesť trochu kreativity aplikujte farby lakov odtieň po odtieni v postupnej škále od najsvetlejšieho tónu po ten najtmavší. Dokonalú škálu majú laky Flormar - Full Color a Jelly Look.

 

Flormar Full Color lak                Flormar Jelly Look lak

 

 

V jednoduchosti je krása - japonská manikúra

Ste zástankyňou jemného looku? Tak tento rok bude Váš! Hitom sa stáva naturálny vzhľad. Aktuálne dominujú zdravé nechty a ich prirodzený vzhľad. Aby Vaše nechty, ale aj ruky vyzerali bezchybne aplikujte Bodipure keratínové rukavice, ktoré zregenerujú celé ruky, ale aj kožičku v oblasti nechtov a zároveň posilňujú nechty. Ak Vaše nechty trpia lámavosťou alebo pomaly rastú, máme pre Vás v ponuke tiež Flormar výživy na nechty, ktoré Vám pomôžu s problémami. Upravené, vyživené nechty sú základom pro všetky nasledujúce manikúrové trendy.

Flormar Quick Dry lak     Flormar výživa na nechty ACTIVE TOTAL REPAIR       Flormar výživa na nechty MAX GROWTH

 

 

Estetické trblietky

I trblietky môžu vyzerať decentne a esteticky! Ak zvolíme decentnú aplikácu, napríklad mramorovanie alebo nanesieme trblietavý lak len na vybrané nechty alebo na ich jednotlivé časti- výsledok bude elegantný a svieží. Dôležité je si vybrať lak s jemnými trblietami a moc ich nevrstviť. Aby celkový vzhled nechtov vyzeral vkusne, kombinujte trblietavé laky na nechty s neutrálnými a základnými farbami, které tak podtrhnú trblietavý look. Skúste tiež použiť matné laky alebo matný top coat vrchný lak, ktoré tak vytvoria zaujímavý kontrast.

 

Flormar Pearly lak    Flormar Glitter lak

 

 

Odtiene západu slunka

Pastelové farby pripomínajú západ slunka - jednoducho romantika v teplých tónech rúžovej, červenej a oranžovej s prímesou fialovej. Všetky uvedené farby môžete tiež ľubovoľne kombinovať, pretože pre svoju tonalitu vrámci farebnej škály sa k sebe hodia a zároveň sú výrazné a “živé”, takže žiadná “fádna manikúra” tu nehrozí! S touto farebnosťou sú ruka v ruke aj zaujímavé designy, ale stále sa držia v duchu minimalizmu.

 

Flormar Full Color lak                Flormar Jelly Look lak

 

 

Pastelové a jemne neonkové odtiene

Tieto odtiene lakov na nechty sú vždy skvelou voľbou. Tento rok bude dominovať technika ombré, ktorá vytvára prechody medzi jednotlivými farbami. Efekt docielite nanesením laku na sklenenú podložku a použitím, napríklad make-up hubky, nanesiete na nechty. Nezabudnite pred nanášaním aplikovať špeciálny ochranný lak na nechty Barrier - nanesiete ho na kožičku okolo nechtov, ľahko ho po nalakovaní zložíte dole a výsledok bude bezchybný.

 

          Flormar Jelly Look lak               Flormar Full Color lak      

 

Zelené odtiene

Konkrétne tmavo zelená a tmavšia khaki. Prevedenie je úplne na Vás! Ak sa v týchto farbách necítite, skúste ich aplikovať na nude podklady ako čiarky alebo iné jemné prvky. A možno si Vás tiež časom získajú :)

 

  Flormar Jelly Look lak          Flormar lak na nehty

 

Čierna klasika a jemné dekory - grafické prvky

Rovnako ako u všetkých nechtových evergreenov hrá hlavnú úlohu spôsob aplikácie. Tohtoročným hitom s čiernou sú grafické detaily ako krížené čiarky alebo iné "hry" s čiernymi plochami a geometriou.

Flormar Jelly Look lak     Flormar Matte lak

 

Osobitosť - texty a loga

Povedzte svetu svoju manikúrou, čo si myslíte, čo máte radi a alebo kým ste! Záplava kaligrafie a osobitého rukopisu je zaujímavým grafickým prvkom, ktorý upúta pozornosť na Vaše ruky. Tento trend prináša nail artistka Gina Edwards. Ako na túto komplikovanejšia úpravu?
Odporúčame použiť tenučký štetec s ktorým sa Vám v kombinácii lakov Full Color, Jelly Look podarí vykúzliť dokonalé obrazce. Napríklad značku Nike alebo Chanel určite zvládnete!


Flormar Jelly Look lak     Flormar Matte lak     Flormar Essential lak


Ak chcete naozaj udržať krok s aktuálnymi trendmi, sledujte svetové módne ikony ako napríklad Chiara Ferragni, ktorá je milovníčkou úpravy nechtov a občas zapojí aj svojho manžela. Krásne trendy nechtové úpravy nájdete aj u Kylie Jenner - nájdete u nej nielen extravagantné nechty, ale aj decentnejšie manikúru. Samozrejme nezabúdajte, že aj keď sú tu určité trendy, je úplne na Vás, aké nechty budeme vo výsledku mať :)

 

 

Foto IG: flormar_czsk, drybylondon, jessicawashick, betina_goldstein, nailartbyqueenie, ellielouisenails, honestlybecca.com, nailpolishrain, chiaraferragni, fedez, kyliejenner

NAJPREDÁVANEJŠIE ZNAČKY

Načítám, prosím vydržte...