Bielenda exfoliačné ponožky, 1pár

5,50
Dostupnosť: Momentálně nedostupné
Kód skladu: 610542

Exfoliačné ošetrenie nôh je jednoduchý spôsob, ako Vaše nohy vyhladiť a zjemniť, bez toho aby ste ich museli starostlivo čistiť, škriabať, alebo používať kozmetické nože. Účinne odstraňuje odumretú a zrohovatenú kožu z piat a nôh. Balenie obsahuje 2 ponožky a 2 balíčky s aktívnym prípravkom.

Ošetrenie je založené na jedinečnej zmesi bezpečných účinných látok, ktoré ako exfoliačné a ochranné činidlo pomáhajú odstraňovať kožu, ktorá spôsobuje problémy a revitalizovať ju. Účinná kombinácia 3 kyselín (glykolu, kyseliny mliečnej a salicylovej) a koncentrácia Urei 5% zaisťuje silnú ochranu pokožky citlivej na kalusy a tvrdnutia. Ošetrenie uľahčuje prirodzené procesy odlupovania kože nôh, hlboko revitalizuje a regeneruje, zlepšuje jej vzhľad. Ďalší obsah ochranných a upokojujúcich látok zvlhčuje pokožku a pomáha chodidlám obnoviť ich rovnováhu.

Všetko, čo potrebujete, je jedno ošetrenie - viditeľne regeneruje a revitalizuje Vaše nohy. Za 7 až 10 dní po ošetrení budú Vaše nohy dokonale hladké, mäkké a krásne. Účinok závisí od stavu pokožky a rozsahu zrohovatenia. Účinky liečby môžu trvať až niekoľko týždňov.

APLIKÁCIA:
Po umytí a osušení nôh oblečte plastové ponožky. Naplňte každú ponožku tekutinou zo sáčkov: 1 sáčok na 1 ponožku. Na plastové ponožky opatrne vložte silné ponožky. Neodstraňujte ďalších 60-90 minút - v závislosti na stave Vašich nôh. Opatrne si zložte prvý, a potom druhý pár ponožiek. Zlikvidujte plastové ponožky. Opláchnite zostávajúce kvapalinu teplou vodou.

Upozornenie:

Počas pôsobenia dbajte na to, aby ste nevyliali tekutinu z ponožiek. Proces odlupovania by mal začať po 3 až 7 dňoch od ošetrenia. Jeho trvanie závisí od stavu kože pred liečbou. Exfoliácii môžete urýchliť ponorením nôh do teplej vody po dobu 20 minút. Počas obdobia exfoliácia po ošetrení (až niekoľkokrát - čím častejšie to urobíte, tým skôr dôjde k exfoliáciu).

Počas liečby by ste nemali používať iné exfoliačné prostriedky.

Zatím nebylo hodnoceno
Ohodnotit tento produkt
Tento produkt zatím nebyl hodnocen žádným zákazníkem.

Máte otázku k tovaru? Napíšte nám


Súvisiace produkty


Sledujte nás na instagramu

Načítám, prosím vydržte...