♥ DOPRAVA ZADARMO OD 59 € ♥

Novinka

AngryBeards gél na holenie Jack Saloon, 250ml

Transparentný a nepenivý gél na holenie, s ktorým nezabrúsiš nikam, odkiaľ by sa nedalo vybrúsiť.
12.30 €

Transparentný a nepenivý gél na holenie, s ktorým nezabrúsiš nikam, odkiaľ by sa nedalo vybrúsiť. S gélom a shavettou zaholíš kontúry svojho bierdu na pána, bez neplánovaných zárezov a nadmerného podráždenia kože. Ľahký dotyk legendárnej vône Jack Saloon ako čerešňa na torte.

Každej sme sa niekedy holili penou. Napatláš a potom odkrajuješ obláčiky so všetkým, čo pod nimi rastie. To pri bierde nefunguje. Fúzači neholia máchnutím shavetty naslepo, my zahoľujeme kontúry na lícach a na krku, precízne ladíme briadku. A transparentný gél je tou najkratšou cestou k linkám ako podľa pravítka. Nepenivá, priehľadná vrstva, s ktorou si celú dobu vidíš pod čepeľ, je úplný zázrak. To ti potvrdí každý barber.

- Transparentný gél, s ktorým ti ruka neujde
- Supersklz technológie ako od NASA
- Podpora hydratácie a upokojenia kože
- Kvapôčka vône Jacka Saloona
- Hrdo vyrobené v Česku

PRECÍZNE KONTURY
Vidieť si pod čepeľ je posledným krokom na ceste k tomu, aby si si doma vykúzlil kontúry ako od bárbríka. S gélom dáš zahoľovanie na pána!

SUPERSKLUZ
Odpor kladený ostrím pri ťahu sme zrazili na úroveň kvapky potu medzi polkami. Preto prosíme, začni brzdiť s predstihom, nech nezabrúsiš ďalej, než bolo v pláne.

KOŽA V TOPE
Ostré holítko + gél na holenie = zaholenie bez nasrenia kože. Podráždeniu predchádza aj mix účinných upokojujúcich látok ako je pantenol a glycerín.

JACK SALOON
Jemne dotiahnuté kvapôčkou notoricky známej vône kombinujúcej byliny, ovocie, mätu piepornú, vanilku, santalový drevo a prvotriedne pižmo.

Vymazlili sme zloženie engrybírdího gélu tak, že nám ho závidia aj vedci z NASA. Ostrie britvy, shavetty alebo iného holítka po ňom ide hladko ako kvapka potu medzi polkami a za sebou necháva len hladkú čistinku. Navyše sme do gélu pridali hrsť upokojujúcich látok. Napríklad panthenol stará o nasranú kožu a napomáha hydratácii. Jednoducho win-win-win. Gél ale z kože zmývaš hneď po holení, preto jej ešte dopraj balzam po holení.

POUŽITIE:
Nanes tenkú vrstvu gélu na koži, ktorú plánuješ oholiť. Decentne vmasíruj a hneď začni holiť, čo len hrdlo (alebo tváre) ráči. Vždy s perfektne nabrúsenou britvou alebo shavettou av smere rastu, nech sa vyhneš zbytočnému podráždeniu. Pri zahoľovaní kontúr s transparentným gélom nemôžeš škobrtnúť, pretože si celú dobu vidíš pod čepeľ.
PRO TIP: Potrebuješ pokosiť väčšiu plochu? Asi nevyužiješ všetky výhody gélu, ale proti gustu, žiadny dišputát. A ak si sa rozhodol vtiahnuť ostrie na bírd, stále máš asi tak 230 príležitostí si to ešte rozmyslieť!

 

Složení: VODA, MOČOVINA, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, GLYCERIN, HYDROXYETHYLCELULÓZA, CARBOMER, PANTHENOL, KYSELINA CITRONOVÁ, POLYQUATERNIUM-7, PARFÉM, SLOŽKA PARFÉMU (COUMARIN), FENOXYETHANOL, FYTÁT SODNÝ, ETHANOL, TRIETHYLENE GLYCOL, BENZOAN SODNÝ, TRIETHANOLAMINE.

Gél sme piplali starostlivo asi rok a pol. Vďaka tomu v ňom nájdeš technológiu, ktorú nám závidia aj vedci z NASA. Základom gélu je transparentný carbomer s hydroxyetylcelulózou, ktorý výrobku dodávajú schopnosť superšmyku. Čepeľ po ňom ide ako kvapka potu medzi polkami. Jednoduchšiemu holeniu napomáha polyquaternium-7 a po prejdení ostrie ďalej o pokožku stará ešte panthenol a glycerín. Gél je ale výrobok, ktorý z kože hneď zmývaš, tak určite nezabudni po holení použiť ešte After Shave Balm.

Jo, fakt je v zložení močovina. Nenachcali sme ale do flašiek a nepredávame to ako gél na holenie, syntetická urea je v kozmetike hojne používanou látkou, ktorá zlepšuje kondíciu kože. A veľmi sa nexichti, táto látka stojí za 7 percentami hydratácie aj tvojej kože!

Zatiaľ nebolo nájdené žiadne hodnotenie

Pridajte vlastné hodnotenie

Vyberte hodnotenie
Hodnotenie: 0/5

NAJPREDÁVANEJŠIE ZNAČKY

Načítavam, prosím vydržte...