♥ DOPRAVA ZADARMO OD 59 € ♥

Novinka

AngryBeards balzam po holení Jack Saloon, 150ml

Čisto funkčná záležitosť, ktorá má za cieľ upokojiť kožu potom, čo si sa na nej vybláznil žiletkou alebo britvou.
13.10 €

Čisto funkčná záležitosť, ktorá má za cieľ upokojiť kožu potom, čo si sa na nej vybláznil žiletkou alebo britvou. Engrybírdi balzam po holení je pre podráždenú kožu ako Snickerska pre hladného chlapa. Keď máš nasranú pokožku, nie si to ty. Chladí a stará sa o regeneráciu, aby si bol ASAP späť vo forme. To všetko ľahko prevoňaný legendárnym Jackom Saloonom.

Holenie, či už sebašetrnejšie, je pre kožu ako nálet Japoncov na Pearl Harbor. Prechádzanie jedovato nabrúseným ostrím ju zbavuje vrchných vrstiev a chce nechce sem tam sa to zvrhne v krviprelievaní. Chlapská koža zbavená ochrany a posiata drobnými rankami sa často rôzne osype, zapáli, svrbí a bolí. Pritom je tak ľahký tomu predísť - stačí namazať balzamom po holení a mať pokoj. Látky v ňom obsiahnutý pomôžu kožu regenerovať, upokoja ju a dodajú odvahu do ďalších bojov. Jednoducho taká pekná sestrička, ktorá dáva chlapov späť do kopy.

Kožu pokojná aj po nálete Skarfejsa
Ženská by povedala, že: "hydratuje, vyživuje, stará"
Podpora regenerácie
Kvapôčka vône Jacka Saloona pre dokonalosť
Hrdo vyrobené v Česku

UPOKOJENIE
Balzam prináša kožu mier aj po tých najdrsnejších bojoch. Aj keby si sa holil hrdzavou tupou kudlou, tak po aplikácii balzamu bude koža pokojná ako baránok.

REGENERÁCIA
Pri sebašetrnejšom holení vznikajú za ostrím v koži drobné ranky, ktoré je potrebné obviazať a pofúkať. To presne robí panthenol a ďalšie látky v balzame.

VYKÚPENIE z hriechu
Keď už si sa dopustil smrteľného hriechu a na fúzy vztiahol britvu, je potrebné sa z toho vykúpiť. A buď rád, že nevyberáme odpustky.

JACK SALOON
Jemne dotiahnuté kvapôčkou notoricky známej vône kombinujúcej byliny, ovocie, mätu piepornú, vanilku, santalový drevo a prvotriedne pižmo.

POUŽITIE:
Po holení koži osuš a nanes na ňu primerané množstvo balzamu. Rozotrieť, ale nemasírovať. Koža je nasraná už z toho, ako si sa na nej vybláznil ostrím, preto radšej hada bosou nohou ďalej nedráždi. Priestor pre chyby je ale minimálny, takže bez obáv do toho.

Zloženie: VODA, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, GLYCERÍN, GLYCERYL STEARATE CITRATE, CARBOMER, OVESNÁ MÚKA, POLYSORBATE 80, MENTHOL, PANTHENOL, KYSELINA CITRÓNOVÁ, POLYACRYLAMIDE, C13-14 ISO , EXTRAKT KOREŇA SIBÍRSKEHO ŽENŠENU, BENZOAN SODNÝ, SORBAN DRASELNÝ, PARFÉM, ZLOŽKY PARFÉMU (COUMARIN, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE), FENOXYETHANOL, TRIETHYLENE.

Balzam postavený na emoliente coco-caprylate/caprate, čo je látka, ktorá holením potrápenú kožu náležite rozmaznáva, ale nelepí ani nemastí. Navyše sme do zloženia pridali kokteil látok ako pantenol, glycerín a ovsený proteíny, ktorý pomôžu s regeneráciou. Sviežosť balzamu dodáva mentol a kvapôčka vône Jacka Saloona.

Zatiaľ nebolo nájdené žiadne hodnotenie

Pridajte vlastné hodnotenie

Vyberte hodnotenie
Hodnotenie: 0/5

NAJPREDÁVANEJŠIE ZNAČKY

Načítavam, prosím vydržte...