Ako podporiť rast rias a obočia

Riasy ako z reklamy, husté a dlhé, tie sú snom každej z nás. Ako im pomôcť v raste a dodať im silu a zamedziť ich vypadávaniu?

Kvalitné sérum pomôže Vašim riasam vďaka svojim obsiahnutým látkam pozitívne ovplyvniť cyklus vývoja rias. Predĺži fáze ich rastu a následne zabráni ich predčasnému vypadávaniu a práve vďaka tomu vzniká efekt hustých rias. Riasy sú však celkovo vyživené a každá riasa môže rásť dlhšie, a tým pádom budú dlhšie a vďaka výžive budú zároveň silnejšie a teda "opticky väčšie".

Incia sérum je vďaka svojmu prírodnému zloženiu vhodné aj pre citlivé očné okolie, nebude ho dráždiť. Sérum Incia je 100% prírodným spôsobom, ako urýchliť rast obočia a rias. Obsahuje zmes prírodných ingrediencií, ktoré podporujú regeneráciu a výživu rias aj obočia, a zároveň aktivujú ich rast. Ricínový, arganový, sezamový a ďalšie oleje vyživujú a oživujú obočie a riasy a zabraňujú ich vypadávaniu. Prírodné rastlinné oleje, extrahované technológiou lisovania za studena, vyživujú korienky obočia a rias vďaka bohatému obsahu mastných kyselín, vitamínov a minerálov. Silné korienky podporujú rast rias a ich objem. Mandľový, marhuľový a sezamový olej, všetky bohaté na antioxidačné vlastnosti vitamínu E, pomáhajú predchádzať vypadávaniu rias a obočia tým, že chránia obočie a riasy pred vonkajšími vplyvmi. Prvé výsledky sú vidieť už po pár týždňoch používania, ale maximálnych výsledkov dosiahnete pri pravidelnom používaní po dobu troch mesiacov. Sérum môžete použiť aj ako prirodzený styling pre vytvarovanie obočia.Starostlivosť o mihalnice a obočie:
Sérum aplikujeme vždy na čisté, odlíčené riasy a to isté platí aj u obočia, ideálne je aplikovať ho večer, po odlíčení a očistení pleti. Ku správnej starostlivosti o riasy rozhodne patrí aj  odličovanie, preto sa snažte riasy odlíčiť jemne, nedrhnite ich a zbytočne si ich nepoškodzujte a rozhodne nechoďte spať nalíčená.

Aplikácia:
Sérum obsahuje kvapkadlo, ktorým môžete jednoducho dávkovať množstvo kvapiek na obočie či ku korienkom rias a rozotrieť ho. Ak sa však necítite natoľko zručené, aplikujte kvapku séra na čistú riasenkovú kefku (môžete zakúpiť samostatnú kefku alebo použiť (vyčistenú) kefku od starej maskary) a naneste sérum s jej pomocou na riasy, poprípade obočie. Ako tretiu možnosť môžete použiť tenký štetec (napr. štetec na pery), na ktorý naberiete sérum a následne aplikujete na riasy a obočie.

Riasam je vhodné dopriať výživu tiež "zvnútra", pretože ak chceme mať krásne vlasy a nechty, potrebujeme im pomôcť nielen zvonku, ale aj používaním správnych doplnkov stravy. Tu ale môžeme zabiť "dve muchy jednou ranou", pretože riasy, obočie aj vlasy potrebujú rovnaké vitamíny a môžeme tak na všetko používať napr. IVY BEARS vitamíny :)
NAJPREDÁVANEJŠIE ZNAČKY

SLEDUJTE NÁS NA INSTAGRAME

Načítám, prosím vydržte...